11 June 2013

NEW IN FROM eBay

Je tomu rok, co jsem učinila první nákup na eBayi. Chtěla jsem nějaký pěkný kryt na mobil, ale u nás bohužel žádný pěkný na Nokii N8 neměli (zlatý iPhone♥). A tak nezbývalo, než to risknout a objednat si něco z ciziny. Asi se zeptáte, jestli jsem nebyla nervózní, zda-li mi vůbec daná věc příjde. Upřímně? Byla. A jak! Ale když kryt dorazil, byla jsem nadšením bez sebe.

A mé nadšení se opakovalo i dnes, když mi dorazily objednané věci, co jsem si objednala koncem května.

Jako první mi včera přišel tento krásný kryt Cath Kidston. Co si budeme povídat. Jsem vintage maniak a tento kryt se mi neskutečně líbil. A co mě nejvíce překvapilo bylo to, z jak příjemného materiálu je. Není to silikon, ani typický plast, ale příjemný měkučký obal. Láska na první dotek.Dnes když jsem přišla ze školy, čekaly na mě hned tři balíčky! V jednom se ukrýval krásný korálovo-růžový kryt na mého miláčka. Tento už je z typického plastu, ale i tak je perfektní.
Nadšení pokračovalo i po otevření druhého balíčku s přívěskem Swarovski. Strašně dlouho jsem sháněla nějaký přívěsek ve tvaru hvězdičky a tento mi hned padl do oka. A cena? Naprosto směšná, že takovýchto krasotinek si můžete nakoupit hned několik, zatímco tady v Česku byste si koupily sotva jeden.
A konečně k poslednímu balíčku! U něj jsem už slintala! Po těchto plavkách jsem pokukovala v různých shopech na facebooku, ale 1.000 Kč jsem za ně opravdu dát nechtěla. O to větší radost jsem měla, že se mi je podařilo sehnat za tak dobrou cenu. Barva je pro mě vcelku netypická, protože růžovou moc nenosím, ale modrých plavek už mám dost a tato se mi velice zalíbila. Maminka si dokonce dělala srandu, že budu všude chodit i s tím krytem, abych ladila.

A co bych řekla na závěr? Nebojte se objednávat z eBaye. Najdete tam spousty krásných věcí a za velice dobré ceny. Objednávala jsem z tama kryt i sestře, kamarádce k narozeninám a už se dívám po dalších věcech, jako je například sukně, náramky nebo super trička.

8 komentářů:

 1. ten kytičkovaný vzor miluju ♥
  a plavky jsou taky moc krásné :)

  ReplyDelete
 2. Jen růžová to může být... :D

  ReplyDelete
 3. Tie plavky sú krásne :)

  Pozývam ťa na giveaqay ku mne na blog!

  ReplyDelete
 4. Plavky jsou krásné! No já se na ebay nakupovat nebojím, už jsem si tam jednou chtěla koupit sukni, ale vůbec jsem nechápala to placení, ráda bych si tam objednala plno věcí, protože tam mají velký výběr :-)

  ReplyDelete
 5. Ty placky jsou vážně nádherné!

  ReplyDelete
 6. kryty ti veľmi závidím :( Keby mám Iphone tak miniem na ne asi všetky peniaze :D Plavky majú nádhernú farbu, v takýchto krásne vynikne opálenie :)

  Na mojom blogu práve prebieha GIVEAWAY tak ak by si sa chcela zúčastniť budem rada :) http://bibischw.blogspot.sk/2013/06/giveaway-1.html

  ReplyDelete
 7. Jé ty kryty jsou nádherný, taky se po nějakém ohlížím na samsung ace 2, že bych překonala svůj strach a taky tu investici riskla? :P Takže to trvalo okolo 1-2 měsíců co to došlo? Nějak jsem ještě ani nestudovala počtovný nic tak se na to mrknu a uvidíme :P plavky pecka, růžová je pro mě taky ne moc typická ale občas to chce vyjet ze zajetých kolejí :D

  ReplyDelete

Jsem ráda za každý komentář, ale vážení anonymové- zamyslete se a pak teprve pište. Nebo buďte alespoň odvážní a podepište se.